• Yüksek teknolojiyi kullanarak fikir ve ürün geliştirme süreçlerinizin çok önemli bir parçasını gerçekleştirmenize destek veriyoruz.
  • İhtiyaçlarınızınla imkanlarımızı eşleştirerek proje eki- binize katılıyoruz.
  • Hedeflerinize daha hızlı ulaşabilmeniz için çalışıyoruz.

Konsept görünüş kontrolü, boyutsal değerlendirme, eskiz modeli, döküm modeli, sahne dekoru ve replika için kullanılabilen farklı yoğunluklarda strafor blokları 50m/dk ile en verimli şekilde işletebilirsiniz. Beklentilere ve işlenecek dataya göre özel tasarımlı takım üretimi yapabiliriz. Fikirleriniz projeye dönüşüyor!

Tasarım dondurma, final görünüş modeli, kalıp modeli, deneme kalıbı, kalıp ve numune üretimi yapılabilen farklı yoğunluklarda poliüretan ve preslenerek yapıştırılan mdf blokları 40m/dk ile işleterek ihtiyaçlarınızı karşılayabilir- siniz. İşleme ve malzeme konusundaki tecrübemizle ürün geliştirme ve üretim sürecinizde size destek verebiliriz. Verimli süreç başlıyor!
Seri üretim için döküm modelleri, kalıp modelleri, kalıp ve özel amaçlı parça üretimleri için de kullanılabilen alüminyum döküm ve alüminyum blokları 15m/dk ile işletebilirsiniz. Projeleriniz süratle hayat buluyor!